HABER DETAYI

24 Ekim 2019 22:29

Emlak Adası

Emlak Adası

 

 

Arda Demiral;

26.09.1984 Ortaklar doğumlu Arda Bey, Ege Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunu bir iş adamı. Turizm sektörünün her alanında çalışmış olan Arda Bey, 2008 yılında rehberlik yaptığı dönemde emlak sektörü ile tanıştığını, emlak sektörüne olan yoğun ilgiden dolayı ise turizm sektöründen emlak sektörüne geçmeyi tercih ettiğini belirtti.

 

Emlak Sektöründeki Krizle İlgili Düşünceleriniz Nelerdir?

Sektörde yaşanan kriz ve olumsuzluklar sadece duraklama yaratır. Ancak gerçek şu ki çalışan, işini hakkı ile yapan her birey krizi fırsata çevirmeyi bilmelidir. Kriz anında hamlelerini düzgün yapıp, doğru ve mantıklı kararlarla bu olumsuzlukları yenebilmek bizim işimizin temelidir. Eğer bunu başarabiliyorsanız sadece gayrimenkul değil, ticaretin her dalında başarı kaçınılmazdır.

 

Geleceğe Yönelik Sektör İle İlgili Düşünceleriniz Nelerdir?

Kuşadası Bölgesi’nde iyi bir potansiyele sahibim. Bunun için ayrıca onurluyum. Ancak gelecek günler ne gösterir bilemem. Eğer ticareti güzel, iyi kazanç sağlayan, mantıklı, yaparım dediğimde beni hem iş hem de gelir konularında tatmin edecek bir sektör ile karşılaşırsam tabi ki emlak işimin yanında onu da yapmayı düşünebilirim.

 

Emlak Sektörü Haricinde Faaliyet Gösterdiğiniz Başka Sektörler Var mı?

Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı ile birlikte Rent A Car (Araç Kiralama) sektöründe de faaliyet göstermekteyiz. Bünyemizde bulunan 30 araçlık filomuz ile her bütçeye uygun fiyatlarımız ve herkese hitap edebilecek araç çeşitliliğimizle Araç Kiralama konusunda müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Başarınızın Sırrı Nedir?

Öncelikle işimi seviyorum. Severek yaptığım her şeyden de oldukça mutluyum. Hangi sektör olursa olsun, ( bayan – erkek ayırt etmeden söylüyorum ) başarılı insanların arkasında mutlaka onlara sonsuz güvenen ve destekleyen bir aile ve dost çevreleri vardır. Bunun yanında işinde doğruluğu, dürüstlüğü bırakmadan, disiplinli, kaliteli iş arkadaşları ile çalışmak da başarınızı kaçınılmaz kılar.

 

Emlak Adası

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.