HABER DETAYI

30 Mart 2019 15:03

Astrolog Nuray ile burçlar

Astrolog Nuray ile burçlar

ÜRANÜS BOĞADA 7 Yıllık döngüsü başlıyor.

Uranüs Astrolojide isyanı,devrimi tetikler. Bu gök mavisi renkli gezhegen, alışılmış durumları aniden bozmak ister.

Uranüs’ün Güneş’in etrafında bir yörüngesini tamamlaması 84 yıl almaktadır.Her burçta yedi yıl geçirir.Her yedi yıllık Uranüs döngüsü, hepimizi etkileyen devrimci yaşam değişimlerini tetikler.

Zodyak’ın işaretlerini, kişisel gelişim ve gelişmenin farklı aşamalarını yansıtan olarak düşünürsek, boğa özgürlüğün tadına baktıktan sonra, beğenilerimizden ve hoşlanmadıklarımızdan daha fazla haberdar olduğumuz kişisel gelişimdeki bir sonraki aşamayı temsil eder. Hayat yönetilebilir ve tahmin edilebilirdir.

Boğa burcundaki Uranüs, kelimenin tam anlamıyla temellerimizi sarsan bir deprem olarak yorumlanabilir. Neye ve kime kuvvetle sarıldık? Eski ilişki değerleri, para konusundaki tutumlarımız, başarısız yatırımlar ve materyalist dogma neyin değişeceğine sadece birkaç örnektir ve tüm değişiklikler yeni özgürlüklere yol açacaktır .

Bu, küresel çapta dalgalı finansal piyasalar, kapitalist reformlar ve toprak mülkiyeti anlaşmazlıkları şeklinde belirginleşecektir.

Önümüzdeki yedi yıllık dönem boyunca yoğun iklim değişikliğinin ve gezegenimizin artan ısı değişimi gözlenecektir.

Bireysel haritamızda Boğa hangi evinizde hangi gezen ya da gezenlerle beraber ise bu konularda süpriz değişime hazır olun. Aslan burcuna kare yapan Uranüs Boğa, bizleri profesyonel güvenlik ortamındaki değişimlerle karşı karşıya bırakacaktır.Ev ve aile cephesinde yeni kararlar alabiliriz. Akrep burcuna karşıtlığı ile ilişkilerde sismik bir değişim dalgası yaşatacaktır. Uranüs Boğa burcunda kendi kişisel devriminize hazır olun diyor.

Boğa burcu, Zodyak’ın en inatçı burcundan biridir.Konfor bölgesinin dışına çıkmaya cesaret ederseniz, Boğa’daki Uranüs geçişi sırasında bolluk vaad eder.Bağımlı olduğunuz konulardan özgürleşme zamanı..

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.