HABER DETAYI

13 Kasım 2019 21:29

Ada Vadi Konakları Standartların üzerinde bir yaşam arayanlar için…

Ada Vadi Konakları Standartların üzerinde bir yaşam arayanlar için…

Kuşadası’nın önde gelen müteahhit firmalarından Ada Vizyon Yapı kurucularından

İbrahim MERAL kapılarını Ege Burada’ya açtı:

 

– SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ?

-1969 Batman doğumluyum. 26 yılı aşkın süredir Kuşadası’nda ikamet ediyorum. Doğduğun yer değil, doyduğun yer diyerek geleceğe dair tüm yatırımlarımızı Kuşadası’na yapıyorum.

 

– ADA VİZYON YAPI OLARAK BU SEKTÖRE NE ZAMAN? NASIL BAŞLADINIZ?

– 20 yıla yakın süredir sektörün içerisindeyiz. Ada Vizyon olarak birçok projeyi yapıp sorunsuz teslim ettik. Bizim için kalite tesadüf değildir, gecemizi gündüzümüze katarak hafta sonları ve özel günlerin bile çoğunda projenin başında durarak bu günlere geldik.

 

– ŞUAN DEVAM EDEN PROJENİZ VAR MI?

– Ada Vadi Konakları projemiz var. Standartların üzerinde bir yaşam arzu edenlerin tercih ettiği bir proje 4 blok; 77 daireden oluşan içerisinde spor tesisleri, yüzme havuzu, çocuk ve yetişkin oyun merkezleri, sinema bulunan. Hem şehrin merkezinde, hem de doğa ile iç içe bir konsept. Yerden ısıtma, akıllı ev sistemleri, doğal şelale ve daha akıl a gelmeyen ultra lüks bir yapı mükemmel yapı peyzaj uygulaması ile çiçek, dağ ve deniz kokusu ile uyanacağınız bir yaşam vaat ediyoruz.

 

– İBRAHİM BEY BU KADAR ÖZELLİĞİN BİR ARADA OLDUĞU BİR PROJEDE FİYALARINIZI NASIL? İSTERSENİZ BİRAZ DA ONDAN BAHSEDELİM MALUM PİYASA DURGUN.

– Evet, Türkiye geneli son yıllarda ev fiyatlarında düşüş var. Biz de bunun bilincinde olarak lansman fiyatlarımız ile devam ediyoruz. Ada Vizyon Yapı olarak uzun vade de kazanacağımız bir imaj bırakmak müşteri portföyümüz çoğunlukla yurtdışından amacınız daha fazla Türkiye’ye ve adaya kazandırmak. Ada Vizyon Yapı ile Türkiye kazanır derim.

 

– MESTEKTAŞLARINIZDAN SİZİ AYIRAN ÖZELLİK NEDİR?

– Bizim için güven en önemli faktördür. Müşterilerimiz cebine değil yüreğine dokunuyoruz. Hayatımız boyunca her şeyi tüketip değiştirebiliriz ama ev bir çoğumuz için bir kez alınabilecek bir şey. Sattım bitti diyen bir firma değiliz. Yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Teslimat sonrası da her türlü kalitemizin arkasındayız.

 

– ADA VADİ KONAKLARINI DİĞER PROJELERDEN AYIRAN ÖZELLİK NEDİR?

– Türkiye olarak kanayan yaramız altyapı ve izolasyon sorunu. Süslü püslü evler yapıyoruz ama uzun vadede izolasyon ve altyapısı sağlam olmayan yerler bir kaç yılda yaşlanmaya mahkumdur.

Biz Ada Vadi Konakları’nda Avrupa standartlarında izolasyon ve altyapı yaptık. Daima yeni ve ilk gün ki kaliteyi koruyalım diye bir masraftan kaçınmadık.

 

– SON OLARAK BELİRTMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI?

– Yaşımız genç yolumuz uzun, farkımız ortada daha bir çok projede buluşmak üzere. Esen kalın.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.