TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
312 ZİYARETÇİ
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Aydın - Kuşadası

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

2006 Yılı Nisan ayında Seren Ajans olarak başladığımız bu yolda 2011’de Torbalı Vizyon Dergisi olarak da hizmet vermeye başladık. Torbalı Vizyon dergisi bölgede Ankara Kültür Bakanlığına ve Derleme Müdürlüğüne kayıtlı tek dergidir.

Ajansımız katalogdan broşüre komple kurumsal kimlik çalışmalarına kadar firmanızın prestijini oluşturan, genç ve dinamik kadrosu ile sizin hızınıza yetişen piyasayı ve teknolojiyi yakından takip eden bölgenin en güçlü reklam kuruluşudur.

Dergimizin bağlı olduğu Seren Ajans olarak da firmanızın kurumsal kimliğinizi oluşturup, siz değerli müşterilerimizin matbaa, promosyon ve açık hava reklam ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Piyasanın sizi yakından takip etmesini sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra sektördeki bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile yaptığımız davetiye çatımızı da genişletmiş bulunmaktayız. En iyi şekilde insanlara ulaştırmak maksadı ile faaliyete geçirdiğimiz Davetiye Dükkanı Türkiye’nin her yerinden kendisine ulaşan müşterilerine en iyi ürünü en iyi kalite ile sunan ve en uygun fiyat garantisi ile size ulaştırmak üzere organize olan bir yapıya sahibiz.

On binlerce davetiye modelimiz ve uygun fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Davetiyede Sistem Nasıl İşler?

* Ürün belirlenir,
* Bilgiler yazılır,
* Sepete eklenir,
* Ödeme yapılır,
* Tasarım hazırlanıp size atılır,
* Onay dahilinde baskıya geçilir,
* En hızlı şekilde adresinize teslim edilir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.