HABER DETAYI

22 Mart 2019 01:34

Muhteşem ikili piyasaya hızlı girdi.

Muhteşem ikili piyasaya hızlı girdi.

Kısa bir süre önce açılan PALMİN GRUP piyasaya hızlı giriş yaptı.

 

Emlak’tan İnşaat’a, Dekorasyon’dan Halı ve Mobilya’ ya kadar birçok alanda hizmet veren Palmin grup yöneticileri  Seyhan KINIŞ ve Orhan GENCER başarılarının arkasında ‘’ekip ruhu’’ olduğunu söyledi.

Uzun yıllardır emlak piyasasın da birlikte çalışan ikili artan talep  ile kendi işletmelerini açtı.

 • Kaç yıldır emlak piyasasındasınız?
 • Orhan GENCER : 10 Yılı aşkın süredir bu sektördeyiz. Başarılı bir çok satışımızdan sonra ortağım Seyhan KINIŞ ile kendi işletmemizi ( Palmin Grup) açma kararı aldık.

Palmin Grup olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güler yüzlü ve güvenilir ekip arkadaşlarımız ile sağlam adımlarla ilerledik.

Herkesin kriz var satışlar durdu dediği zaman da biz neredeyse her gün birkaç satış yapıyoruz. Bu da bizim hızlı emlakçı olarak isim yapmamızı sağladı.

 • Sizce Emlakçı nasıl olmalıdır?
 • Biz Palmin Grup olarak güvene dayalı satışlar yapıyoruz. Olmaz ise olmazımız Dürüstlüktür. O sebepten ki sağlam yerler alıp satıyoruz.

Aynı müşteriye tekrar tekrar satışlar yapabileceğimiz dostluklar kuruyoruz.

 • Daha yolun başında bu başarı Tebrik ediyorum.
 • Bunlar daha başlangıç, İlerleyen günlerde çok daha büyük projeye imza atacağız. Çok detay vermeden kısaca bahsetmek gerekirse Palmin Grup Kuşadası’nın dışına çıkıp Türkiye’nin en büyük emlak firması olma yolunda ilerliyoruz. Amacımız kendi ilan sitemizi kurup 81 ile hizmet vermek. Emlakçılık ta ekip ruhu çok önemlidir. Yetiştirilmek üzere ekibimize danışmanlar alarak, tüm sektör eğitimlerini ücretsiz vereceğiz. Sektöre de yer almak isteyen gençlerimize de yardımcı olacağız.
 • Türkiye geneli biraz iddialı olmadı mı?
 • Sağlam bir yatırım ve teknoloji çağında teknolojiyi iyi kullanmak ile bu mümkün. Şuan zaten Türkiye’nin farklı bölgelerinden talepler geliyor. Kısa zaman da ilan sitemiz de yayında olunca 81 ilden emlak ilanları sitemiz de olacak. Türkiye’nin neresinden arayan olursa oraya gidip gerekli araştırmaları yaparak gerekiyorsa bayilerimize eğitim vererek 81 ile hizmet vereceğiz.
 • Biraz da mobilya ve halı mağazasından bahsedelim mi?
 • Satışlarımızın bir çoğu Yurtdışı ve Şehir dışı olduğu için emlak müşterilerimiz bölgeye yabancı olduğu için bu konuda hep bizden destek bekliyordu. Davutlar da böyle bir açık olduğunu fark ettik ve Bölgenin en büyük, en iddialı Halı ve Mobilya mağazasını açtık. İyi ki de böyle bir karar almışız. Çok şükür gelen taleplere dönem dönem yetişmek te zorlanıyoruz. Uygun fiyatlı Halı ve Mobilya için doğru adres diyoruz. Almanız önemli değil, bir kahve ye bekliyoruz…

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

 • Cigdem cengiz 26 Mart 2019 16:25 CEVAPLA

  Kadin calisanlara yer verdiginiz icin tesekkur ederiz.guler yuzlu sicak bi hizmet var.

 • Bilge mencük 18 Ağustos 2019 17:00 CEVAPLA

  Hiç tavsiye etmem. Bizi aldığımız evden vazgeçirdiler kendi istedikleri daireyi sattılar ödemeyi yaptık emlak komisyonunu aldılar 2 ayda bitecek dedikleri evi 8 aydır bekliyoruz. Karşımızda profesyonel Bi muhatapta bulamıyoruz. Zaten ortaklıkları da bitti. Amdur ettiler bizi. Verdikleri hiçbir sözü tutmadılar